- רונה רמון , חריש
- מעיין האמונה בנות , חריש
- בית ספר מעיין , נען
- נטעים , בית העמק
- מחוננים גוש-עציו , גוש עציון
- אבו תלול , אבו תלול
- תיכון אורט אבו תלול , אבו תלול
- נוטרדאם , מעיליא
- מקיף בוסתן אל מרג` , ניין
- יסודי צור יצחק , צור יצחק
- יצחק נבון צור יצחק , צור יצחק
- לביא , נעלה
- אורט ג`וליס – צור ברק , ג`ולס
- מקיף אורט אחווה , נאעורה
- אורט אבו קויידר , אבו ג`ווייעד (שבט)
- שורשים , נטור
- תורת משה , חמד
- תלמי רון , חריש
- חט"ב ק.הסביונים א` , יהוד-מונוסון
- מקיף יהוד , יהוד-מונוסון
- מכון ש.פ.י. , יהוד-מונוסון
- יהודה הלוי , יהוד-מונוסון
- חט"ב אורט מוקייבלה , מוקייבלה
- תיכון שרפי , מעלה עירון
- חורשה , נעמן (מילואות)
- יובלי הנגב , גבעות בר
- יסודי א` עילוט , עילוט
- מקיף ע"ש עפו פאעור , שעב
- חט"ב בסמת טבעון , טובא-זנגריה
- בראשית , בית אלעזרי
- יסודי בית זרזיר , זרזיר
- מקיף שש שנתי סלאמה , סלמה
- יסודי ממלכתי ברקן , ברקן
- ביה"ס היסודי כמאנה , כמאנה
- ביר אל מכסור ב , ביר אל-מכסור
- אורט סאג`ור , סאג`ור
- בסמת טבעון , בסמת טבעון
- עין ראפה , עין נקובא
- האלה ממ"ד נחושתה , נחושה
- הרצל , יהוד-מונוסון
- רמז , יהוד-מונוסון
- ממ"ד במעלה , יהוד-מונוסון
- אורנים , יהוד-מונוסון
- היובל , יהוד-מונוסון
- חט"ב פסגות , יהוד-מונוסון
- מקיף שאעור , מג`ד אל-כרום
- מקיף ע"ש יני , כפר יאסיף
- מקיף אלסאלם , שגב-שלום
- אלנור ע"ש אברהים , שגב-שלום
- תיכון אלמעאלי , כפר כנא
- מכללת גרנאטה לחינוך , כפר כנא
- יסודי ה` , כפר כנא
- אלמעאלי , כפר כנא
- אורט ארץ יהודה , כפר זוהרים
- תיכון מולדה , מולדה
- מקיף אלרסאלה , נחף
- מקיף ע"ש קאסם גאנם , מגאר
- בי"ס מקיף השלום דנון , שייח` דנון
- חט"ב משהד , משהד
- מקיף משהד , משהד
- אג`יאל , ערערה
- תיכון ערערה למדע וטכ , ערערה
- מקיף בית ג`ן חט"ב המנוח גאלב מ , בית ג`ן
- חט"ב אלמוסרארה , עין מאהל
- רב תחומי לקיה , לקיה
- אלמנארה , לקיה
- אלהושאלה , קצר א-סר
- תיכון אורט אלהואשלה , קצר א-סר
- חט"ב חדשה כאבול , כאבול
- אלחדיקה , כאבול
- יסודי אבן סינא כאבול , כאבול
- תיכון כאבול , כאבול
- מגדאלכרום אלסלאם , מג`ד אל-כרום
- מקיף ג` א. נמר חוסין , שפרעם
- עירוני מקיף שפרעם , שפרעם
- מקיף א`עש שיךס.כניפס , שפרעם
- אלרואד יסודי , שפרעם
- אל אשראק , עספיא
- אורט רונסון עוספיה , עספיא
- יגאל אלון , קדימה-צורן
- יסודי ד` אעבלין , אעבלין
- תיכון אורט אלסייד , אל סייד
- חט"ע ביר הדאג` , ביר הדאג`
- מקיף ע"ש יצחק רבין , חורה
- מקיף אלנור , חורה
- לחינוך מיוחד – חדש , חורה
- אל אנדלוס , חורה
- איזורי אלופאא , חורה
- מכללה טכנולוגית שפרעם , שפרעם
- מכללת אלרואד , שפרעם
- מפתן שפרעם , שפרעם
- אלמג`ד , אבו קרינאת
- רב תחומי כסייפה אלמותנבי , כסיפה
- מקיף אל-פרוק , כסיפה
- רב תחומי כסייפה , כסיפה
- חטב אורט כסייפה אבו רביע , כסיפה
- תיכון אורית , סח`נין
- מקיף אלבטוף עראבה , עראבה
- יסודי אבן רושד , עראבה
- אלבירוני עראבה , עראבה
- אלרחמה-ג`דידה , ג`דיידה-מכר
- מקיף גדידה , ג`דיידה-מכר
- חט"ע מכר-ג`דידה , ג`דיידה-מכר
- תיכון חדש , כפר מנדא
- חט"ב יפיע , יפיע
- תיכון יפיע , יפיע
- ג`ובראן , תל שבע
- אלאנדלוס , תל שבע
- יסודי ב` חינוך מיוחד , תל שבע
- טכנולוגי הארמון חנ"מ , אבו גוש
- אבו גוש , אבו גוש
- יסודי חדש בבית פלט , אבו קרינאת
- אבו קרינאת , אבו קרינאת
- תיכון אורט אבוקרינט , אבו קרינאת
- נזירות פרנציסקניות , נצרת
- ישוע הנער דון בוסקו , נצרת
- סנט גוזף נצרת , נצרת
- נצרת ביר אלאמיר , נצרת
- נצרת אלחורש א` , נצרת
- נצרת חרשים עוורים , נצרת
- משפחה קדושה-נצרת , נצרת
- (אלראזי (ב , נצרת
- מסאר , נצרת
- מפתן נצרת , נצרת
- נזירות הסיליזיאן , נצרת
- יסודי ה` כפר מנדא , כפר מנדא
- תיכון כפר מנדא , כפר מנדא
- חט"ב א` כפר מנדא , כפר מנדא
- מקיף אחווה ירכא , ירכא
- בי"ס חנ"מ נווה מדבר , אבו סנאן
- בי"ס ללקויות למידה , נצרת
- מקיף ע"ש ד"ר חאלד ס , נצרת
- בי"ס נזירות סליזיאן , נצרת
- אג`אל , נצרת
- מקיף "בית אלחכמה " , נצרת
- מסאר , נצרת
- דון בוסקו , נצרת
- מדעים וטכנולוגיה נצרת , נצרת
- תיכון אורית , נצרת
- חט"ב א` אבן ח`לדון , נצרת
- נזירות פרנציסקניות , נצרת
- נזירות סנט גוזף , נצרת
- תיכון הגליל , נצרת
- ממ"ד רבבה בנות , רבבה
- אזורי אבן שמואל , אבן שמואל
- אולפנה יחודית לבנות , נוב
- ישיבת אור עציון , מרכז שפירא
- אולפנא לבנות צפירה , צפריה
- תיכון בית יעקב , מודיעין עילית
- מכללה טכ' ע"ש סיטרין , בית צבי
- תלמוד תורה דביר , נוף איילון
- ת"ת הדר יוסף , עלי
- ת"ת עצמונה , שומריה
- תתמ"ד אזורי גוש עציון , בת עין
- כפר קרע א , כפר קרע
- תיכון עש אחמד ע.יחיא , כפר קרע
- חטב אורט רונסון -עספיא , עוספיא
- ממ"ד אור השרון , תנובות
- ממ"ד שכטרמן , כפר יעבץ
- חב"ד אור מנחם , עמנואל
- אולפנת השומרון , אלקנה
- ישיבת מערב שומרון , אלקנה
- אולפנא השומרון , אלקנה
- אוהל אשר , אלעד
- לדעת חכמה , אלעד
- יסודי ממ"ד , אלעד
- ממ"ד עמיעד , אלעד
- ממ"ד רבבה בנים , רבבה
- התקוה ממד-אליקים , אליקים
- שדה יעקב מד , שדה יעקב
- שדות (שדה אליהו) , שדה אליהו
- ישיבת הזורעים , הזורעים
- ניר עציון , ניר עציון
- אולפנת בנ"ע כפר פינס , כפר פינס
- ממ"ד לבנים- יסודי , כפר חב``ד
- בית רבקה בוגרות (לשעבר ממ"ד לבנות -יסודי) , כפר חב``ד
- בית רבקה צעירות כפר חבד , כפר חב``ד
- אור שמחה חנמ בנים , כפר חב``ד
- הדסה נעורים , נעורים
- ממלכתי צופית , בית ברל
- כפר גלים , כפר גלים
- ממ` אהרונוביץ , נווה ירק
- נוה , נוקדים
- נוה שלום-ואחד אל-סלם , נווה שלום
- מעיינות בית רבקה , ביתר עילית
- סמינר כלל חסידי , ביתר עילית
- בית יעקב דרכי רחל , ביתר עילית
- אורט משכן משה ביתר ע , ביתר עילית
- עשה חייל , אפרתה
- שירת חנן (ממ"ד הגבעה הצהובה) , אלון שבות
- תקוע , תקוע
- אח"י תקוע 2 , תקוע
- אולפנת לבונה , מעלה לבונה
- עירוני פסגת זאב , ירושלים
- בית יעקב דרכי רחל , ירושלים
- מעלה , ירושלים
- יסודי שכ` בית צפאפה , ירושלים
- מקווה ישראל דתי , מקווה ישראל
- מקוה ישראל כללי , מקווה ישראל
- ריימונד לאוואן – מקווה ישראל צרפתי , מקווה ישראל
- מקיף עין גדי , עין גדי
- בנימין רוטמן אשל הנשיא , אשל הנשיא
- אשל הנשיא , אשל הנשיא
- כפר הנוער קדמה , קדמה
- מבואות הנגב , שובל
- עדני הנגב , שובל
- האלה , כפר מנחם
- רמות ים , מכמורת
- מקיף גילה , ירושלים
- חטב פסגת זאב ע"ש טדי קולק , ירושלים
- הגמנסיה העברית , ירושלים
- רנה קסין דרכא , ירושלים
- חוות הנוער הציוני , ירושלים
- תורני נסויי בנות פלך , ירושלים
- תיכון גבעת גונן , ירושלים
- עירוני מסורתי , ירושלים
- אורט רמות ע"ש י`גדיש , ירושלים
- תורני לבנות ב.שולמית , ירושלים
- מקיף דנמרק , ירושלים
- בית הצייר , ירושלים
- מ"מד הר חומה , ירושלים
- אורט גבעת רם מכללה , ירושלים
- גילה ממ"ד ב` , ירושלים
- קדמה ירושלים , ירושלים
- מקיף סליגסברג , ירושלים
- מינקוף חטיב אורט מינקוף , ירושלים
- אורט דתי ע"ש ספניאן , ירושלים
- מקיף ע"ש זיו , ירושלים
- נועם בנים רמות , ירושלים
- נועם בנים פסגת זאב , ירושלים
- וולדורף אדם , ירושלים
- נועם בנות פסגת זאב , ירושלים
- ת"ת דברות משה , ירושלים
- מנחת , ירושלים
- פסגת זאב מערב , ירושלים
- פסגת זאב מזרח א , ירושלים
- סואחרה לבנות , ירושלים
- סמינר ב"י אפיקי דעה , ירושלים
- תל"י אילן רמון , ירושלים
- בי"ס בית שולמית , ירושלים
- סאחורה מכין בנות , ירושלים
- ישמח משה , ירושלים
- בראשית , ירושלים
- פסגת זאב צפון- טלי מתמטי , ירושלים
- גבעת גונן , ירושלים
- חב"ד בית חנה , ירושלים
- יאנוש קורצאק , ירושלים
- רמות ממלכתי ג (מופת רמות אלון) , ירושלים
- אריאל , ירושלים
- הר נוף ממ"ד בנים , ירושלים
- פסגת זאב ממלכתי א , ירושלים
- ממ"ד פסגת דוד , ירושלים
- גילה ממלכתי תל"י , ירושלים
- אהבת ישראל (חרד"ל) , ירושלים
- נועם בנות רמות , ירושלים
- ביה"ס ממ"ד דרור , ירושלים
- פסגת זאב מז ממד , ירושלים
- פסגת זאב מזרח ב' , ירושלים
- נועם בנות ק.משה , ירושלים
- גילה ממלכתי א , ירושלים
- תלי בית וגן , ירושלים
- מנשה אלישר , ירושלים
- גילה ממלכתי ב , ירושלים
- יפה נוף , ירושלים
- גאולים א , ירושלים
- מ"מ רחביה ע"ש דוד גו , ירושלים
- גואטמלה , ירושלים
- א.ד.רוטשילד , ירושלים
- נער ישראל – תלמוד תורה חב"ד – גילה , ירושלים
- סוואחרה לבנות , ירושלים
- יד אשר בנים , ירושלים
- יד אשר בנות , ירושלים
- קטמון , ירושלים
- יסודי 12 , ירושלים
- גבעת רם , ירושלים
- ישיבת מקור חיים , ירושלים
- ישיבה תיכונית אגדלך (אורט) , ירושלים
- דאוחת אלאבדאע , ירושלים
- בנות מלכים , ירושלים
- אלמתנבי , ירושלים
- אום ליסון , ירושלים
- אורט בית הערבה , ירושלים
- מ.ר. ריבל בע"מ , ירושלים
- ב"י גור רובע ז` , אשדוד
- ישיבת נוה הרצוג , אשדוד
- מקיף ג', ע"ש רוגוזין , אשדוד
- בית חנה , ירושלים
- אורט גבעת רם , ירושלים
- ממ"ד ג.מרדכי , ירושלים
- בנות אלישיב , ירושלים
- אית"ן , ירושלים
- ת"ת בית רבן , ירושלים
- יובלים , ירושלים
- סמינר בית יעקב תפארת , אשדוד
- אורט ימי , אשדוד
- שקד , אשדוד
- אורות , אשדוד
- בית יעקב חסידי אשדוד , אשדוד
- חב"ד אשדוד , אשדוד
- שחר , אשדוד
- גוונים , אשדוד
- רימונים , אשדוד
- רעים , אשדוד
- פסגות , מיתר
- חמדת , מיתר
- מדעי תורני , שדרות
- ז`בוטינסקי – גיל רבין , שדרות
- עומרים , עומר
- רמון , מצפה רמון
- השלום ע"ש יצחק רבין , מצפה רמון
- אולפנא לבנות , אשדוד
- מקיף חדש ט` , אשדוד
- יסודי ממ"ד 9 , אשדוד
- מקיף ח` , אשדוד
- הרי אילת , אילת
- גלים , אילת
- מקיף בנ"ע ימין הרצוג , אילת
- מקיף ע"ש מנחם בגין , אילת
- יצחק רבין , אילת
- מקיף עירוני גולדווטר , אילת
- תיכון מקיף אורט ערד צימטבאום , ערד
- אורט "צור" ערד , ערד
- חלמיש , ערד
- לבאות , ערד
- טללים , ערד
- אבישור , ערד
- יעלים-עופרים , ערד
- עמית , מיתר
- אולפנת קרית גת , קרית גת
- ק. ח. ע"ש זאב בוים , קרית גת
- אורט תיכון חדש ע"ש רבין , קרית גת
- אורט מקיף ע"ש שלאון , קרית גת
- מקיף ע"ש אריה מאיר , קרית גת
- אורט (טכנולוגי) קרית גת , קרית גת
- מנחם בגין , קרית גת
- רשב"י , קרית גת
- הרצל , קרית גת
- אופיר , אילת
- אורים- חינוך מיוחד , באר שבע
- רעים , באר שבע
- זלמן שז"ר , באר שבע
- עירוני א` מקיף , באר שבע
- גימנסיה באר שבע , באר שבע
- גבים , באר שבע
- יצחק נבון , באר שבע
- מצפה , באר שבע
- תורני נווה זאב , באר שבע
- רבל , באר שבע
- משואה , קרית גת
- אוהל יוסף יצחק , קרית גת
- אפרים בן דוד , קרית גת
- ישיבה תיכונית , קרית גת
- אורט מקיף דתי גרוס , קרית גת
- שדות באר טוביה , באר טוביה
- מולדת , באר שבע
- יחדיו , באר שבע
- נאות לון , באר שבע
- יובלים , באר שבע
- בן גוריון , באר שבע
- מוריה , באר שבע
- שחר-ע"ש קלור ז"ל , באר שבע
- רימונים , באר שבע
- אילנות , באר שבע
- מקיף אזורי מרחבים , בית ספר מרחבים
- מבועים , מבועים
- אלונים שער הנגב , גבים
- יסודי צומח שער הנגב , גבים
- ניצן , ניצנים
- שדות יואב , גת (קיבוץ)
- רגבים , אמונים
- מבואות , באר טוביה
- יד חזון , באר טוביה
- תיכון באר עמ"י , באר טוביה
- אגמים , אשקלון
- פסגות , אשקלון
- דקל , אשקלון
- ת"ת אור מנחם , אשקלון
- הראל , אשקלון
- נוף ים ב` , אשקלון
- נאות , אשקלון
- נווה דקלים , אשקלון
- ביה"ס אור חיה , אשקלון
- יסודי ע"ש לובה אליאב , לכיש
- רבקה גובר , נהורה
- משאבים , משאבי שדה
- נגב סיני , משאבי שדה
- צין , מדרשת בן גוריון
- תיכון לחינוך סביבתי שדה בוקר , מדרשת בן גוריון
- אילנות , אשקלון
- מצפה ברנע א , אשקלון
- נוף ים א' , אשקלון
- רותם , אשקלון
- אורט אפרידר רונסון , אשקלון
- אורט אדיבי אשקלון , אשקלון
- אגמים מ"מ , אשקלון
- אורט ע"ש ה. רונסון , אשקלון
- מקיף אורט עירוני א` , אשקלון
- מוריה , אשקלון
- סביונים , אור יהודה
- אלונים , אור יהודה
- סעדיה גאון מד , אור יהודה
- אור מנחם , אור יהודה
- השבעה , אזור
- מימון מד , אזור
- ג.יוספטל , אזור
- חט"ב רבין אזור , אזור
- גשר , כפר שמריהו
- בית יחזקאל , אשקלון
- תיכון דמוקרטי ק.אונו , קרית אונו
- ניר , קרית אונו
- עלומים , קרית אונו
- שרת משה , קרית אונו
- שילה מד , קרית אונו
- רימונים , קרית אונו
- חט"ב ע"ש שמעון פרס , קרית אונו
- חטב שזר , קרית אונו
- תיכון עש יצחק בן צבי , קרית אונו
- אביגדור ורשה , קרית אונו
- דמוקרטי קרית אונו , קרית אונו
- חט"ב יובלים אור יהודה , אור יהודה
- יובלים אור יהודה , אור יהודה
- אהוד מנור , אור יהודה
- שיזף , אור יהודה
- תורת חיים , בני ברק
- יעל רום , רמת השרון
- עומר , רמת השרון
- אמירים , רמת השרון
- קרית יערים , רמת השרון
- הדר , רמת השרון
- אוסישקין , רמת השרון
- גולן , רמת השרון
- קינג סולומון , רמת השרון
- נווה גן דורון , רמת השרון
- עירוני א` חשמונאים חטיבה , בת ים
- חשמונאים חטב , בת ים
- חט"ב אורט רמת יוסף , בת ים
- סגולה מד , בני ברק
- אורט דתי לבנות- נווה שרה הרצוג , בני ברק
- בית יעקב ע"ש י' וולף , בני ברק
- תיכון חסידי בית יעקב , בני ברק
- סמינר עטרת רחל , בני ברק
- אהל רחל , בני ברק
- אולפנת נווה שרה הרצוג , בני ברק
- יצחק שדה א , בת ים
- א.ד.גורדון , בת ים
- תחכמוני מד , בת ים
- דוד אלעזר , בת ים
- ע"ש יגאל אלון , בת ים
- שרת , בת ים
- הרצל , בת ים
- טבנקין , בת ים
- יד מרדכי , בת ים
- נחשונים , בת ים
- בן גוריון , בת ים
- הנשיא-מ"מ. י. , בת ים
- ירושלים , בת ים
- סוקולוב , בת ים
- הראל מד , בת ים
- שמעוני , גבעתיים
- אמונים מד , גבעתיים
- אורט טכניקום גבעתיים , גבעתיים
- לאה גולדברג , גבעתיים
- תיכון שמעון בן צבי , גבעתיים
- עירוני א' חשמונאים , בת ים
- מסילות , בת ים
- שחף , בת ים
- אורט מלטון , בת ים
- אורט רמת יוסף , בת ים
- שירה חדשה , בת ים
- ראשונים , בת ים
- עלומים , חולון
- שנקר , חולון
- ישורון מ"ד , חולון
- אורט ע"ש מיטרני , חולון
- בורוכוב , גבעתיים
- י.ח. ברנר , גבעתיים
- א.ד.גורדון , גבעתיים
- כצנלסון , גבעתיים
- דביר , חולון
- י.ישעיהו , חולון
- לוי אשכול , חולון
- בנות מנחם חב"ד , חולון
- ביאליק , חולון
- א.ד.גורדון , חולון
- המגינים , חולון
- משה הס , חולון
- רביבים , חולון
- כצנלסון , חולון
- יעקב ניב , חולון
- בן צבי , חולון
- התבור , חולון
- יחד , חולון
- יצחק שמיר , חולון
- ניצנים , חולון
- אמירים , חולון
- בן גוריון , חולון
- אשלים , חולון
- שרת , חולון
- עוז , חולון
- תיכונית רעים , חולון
- אריאל שרון , חולון
- מקיף אורט למדע וטכנו , חולון
- דרכים , חולון
- מיתרים , חולון
- שחקים , חולון
- שער האריות , חולון
- שזר , חולון
- עש דינור , חולון
- תיכון אהל שם , רמת גן
- בית אקשטיין רמת גן , רמת גן
- גמנסיה מודיעים , רמת גן
- תיכון מקיף מכללת רמת גן , רמת גן
- זומר , רמת גן
- אילנות – מרכז חברתי לאזרחים וותיקים , רמת גן
- גולדטק , חולון
- מקיף אפרים קציר , חולון
- עתידים ע"ש מ. אלישיב , חולון
- עמל , חולון
- ערמונים , רמת גן
- הבילויים , רמת גן
- מורשת משה מד , רמת גן
- רמת אפעל , רמת גן
- אורט ע"ש אבין , רמת גן
- הלל , רמת גן
- המנחיל , רמת גן
- זומר , רמת גן
- המתמיד , רמת גן
- עליות , רמת גן
- יהלם , רמת גן
- מכלל , רמת גן
- א. ארנון , רמת גן
- נטעים , רמת גן
- מורדי הגיטאות , רמת גן
- רמת חן ע"ש א. רמון , רמת גן
- בן גוריון , רמת גן
- קורצאק , רמת גן
- אביגור , רמת גן
- ויצמן , רמת גן
- נוף ים , הרצליה
- בר אילן מד , הרצליה
- גבעולים , רמת גן
- הגפן , רמת גן
- החשמונאים , רמת גן
- הנדיב , הרצליה
- לב-טוב , הרצליה
- אילנות , הרצליה
- יוחנני , הרצליה
- שזר , הרצליה
- אלון , הרצליה
- ברנדיס , הרצליה
- ח.ברנר , הרצליה
- גורדון , הרצליה
- יצחק בן צבי , הרצליה
- חט"ב גורדון , תל אביב - יפו
- עירוני יד` , תל אביב - יפו
- אורט יד סינגאלובסקי – חטיבה , תל אביב - יפו
- סמדר , הרצליה
- יד-גיורא , הרצליה
- שמואל הנגיד , הרצליה
- מקיף היובל , הרצליה
- אופק , הרצליה
- תיכון טכנולוגי ניסויי דור (מרכז נוער ע"ש טננבאום) , הרצליה
- הנדסאים הרצליה , הרצליה
- יהודה המכבי , תל אביב - יפו
- שבילים תל אביב , תל אביב - יפו
- עירוני נווה צדק , תל אביב - יפו
- חורב מד , תל אביב - יפו
- מוזות-בי"ס תיכון לאומניות , תל אביב - יפו
- בי"ס לאמנויות , תל אביב - יפו
- עירוני יב` , תל אביב - יפו
- תיכון פרר , תל אביב - יפו
- אג'יאל , תל אביב - יפו
- קהילה , תל אביב - יפו
- ישיבת הרב עמיאל , תל אביב - יפו
- עירוני יא' , תל אביב - יפו
- הפתוח הדמוקרטי , תל אביב - יפו
- ישיבת הישוב החדש , תל אביב - יפו
- ממ"ד לטכנולוגיה ולאומנויות , תל אביב - יפו
- תיכון חדש ע"ש רבין , תל אביב - יפו
- עירוני א` לאמנויות , תל אביב - יפו
- עירוני ד` , תל אביב - יפו
- עירוני ו` מקיף ביאליק רוגוזין , תל אביב - יפו
- קרית חינוך יפו (עירוני ז`) , תל אביב - יפו
- ביה"ס קהילה , תל אביב - יפו
- נופי ים , תל אביב - יפו
- תיכונ"ט ע"ש אלתרמן , תל אביב - יפו
- חסן ערפה יפו , תל אביב - יפו
- לב יפו , תל אביב - יפו
- בית צורי , תל אביב - יפו
- ביכורים – המכיל , תל אביב - יפו
- כוכב הצפון , תל אביב - יפו
- הר נבו , תל אביב - יפו
- גמנסיה עברית הרצליה , תל אביב - יפו
- מח"ט עירוני י"א (מרכז חינוך טכנולוגי) , תל אביב - יפו
- אורט יד סינגאלובסקי , תל אביב - יפו
- בית חינוך קהילתי גאולה , תל אביב - יפו
- ישיבת אור משה , תל אביב - יפו
- מכללת אורט סיגלובסקי , תל אביב - יפו
- גוונים , תל אביב - יפו
- גשר , תל אביב - יפו
- אלונים – צומח רידינג תל אביב , תל אביב - יפו
- פלך , תל אביב - יפו
- שבח יסודי (קשת) , תל אביב - יפו
- גבריאלי-הכרמל , תל אביב - יפו
- רמת אביב , תל אביב - יפו
- קמפוס האריסון לאומנויות , תל אביב - יפו
- ע"ש נעמי שמר , תל אביב - יפו
- ביה"ס הפתוח , תל אביב - יפו
- אביב , תל אביב - יפו
- שכונת המשתלה , תל אביב - יפו
- תלמוד תורה חב"ד , תל אביב - יפו
- ניצנים , תל אביב - יפו
- ישגב , תל אביב - יפו
- רוקח , תל אביב - יפו
- שפירא , תל אביב - יפו
- ארזים , תל אביב - יפו
- תל חי , תל אביב - יפו
- ארן , תל אביב - יפו
- אלחריזי , תל אביב - יפו
- ביאליק , תל אביב - יפו
- בלפור , תל אביב - יפו
- הדקל , תל אביב - יפו
- גבורי ישראל , תל אביב - יפו
- נופים ע"ש דוד רמז , תל אביב - יפו
- איתמר בן אבי , תל אביב - יפו
- א. ד. גורדון , תל אביב - יפו
- גרץ , תל אביב - יפו
- היובל , תל אביב - יפו
- דיזינגוף , תל אביב - יפו
- בעל שם טוב מד , תל אביב - יפו
- מודיעים מד , תל אביב - יפו
- עציון מד , תל אביב - יפו
- אלומות מד , תל אביב - יפו
- שרשים מד , תל אביב - יפו
- בית חינוך אביב , תל אביב - יפו
- אוסישקין , תל אביב - יפו
- אילון , תל אביב - יפו
- אילנות , תל אביב - יפו
- תיכון ע"ש נעמי שמר , גן יבנה
- בית חינוך ע"ש רבין , תל מונד
- נוף ילדות , תל מונד
- קשת , מזכרת בתיה
- ממ` הרצוג , מזכרת בתיה
- יסודי בשכונת בר לב , מזכרת בתיה
- חדשני בן גוריון , מזכרת בתיה
- ממל` עומר , שקד
- יסודי מ"מ שערי תקוה , שערי תקווה
- אורט ח"א תל נוף , מחנה תל נוף
- אורט חיל האוויר תל נוף , מחנה תל נוף
- אורט דן גורמה , תל אביב - יפו
- תל-נורדוי , תל אביב - יפו
- ממלכתי תפו"ז , פרדסיה
- מכבים-חדשני , גן יבנה
- אילן רמון , גן יבנה
- בן גוריון , גן יבנה
- ממ"ד סיני , גן יבנה
- נופי מולדת , גן יבנה
- קרית חינוך ע"ש רבין , גן יבנה
- ממ"ד אוהל מאיר , קרית עקרון
- פלך ע"ש רות קורמן , קרית עקרון
- ממ"ד רמב"ם , בית דגן
- ממלכתי שדות -רמז , בית דגן
- ממ"ד רביבים , גני תקווה
- יובלים , גני תקווה
- איילות , גני תקווה
- חט"ב ממ` ראשונים , גני תקווה
- הראשונים , אבן יהודה
- רימון , פרדסיה
- אורט שלהבת שוהם , שוהם
- ממלכתי נוף צורים , כוכב יאיר
- ממלכתי חדשני אופק , בני עי``ש
- ממ"ד אפרתי , בני עי``ש
- בן גוריון , גבעת שמואל
- ממ"ד מורשת מנחם , גבעת שמואל
- ממ"ד מורשת זבולון , גבעת שמואל
- יגאל אלון , גבעת שמואל
- מורשת נריה , גבעת שמואל
- גני יהודה , סביון
- סביון-גני יהודה , סביון
- ממלכתי בן צבי , קרית עקרון
- רשב"י , באר יעקב
- אמירים , באר יעקב
- סביון , באר יעקב
- יסודי מ"מ רמון , באר יעקב
- אורט צריפין , באר יעקב
- הממלכתי רבין , שוהם
- הממלכתי אבן חן , שוהם
- ממלכתי ניצנים , שוהם
- ממ"ד אבני החושן , שוהם
- הממלכתי צוקים , שוהם
- יצחק נבון (ממלכתי בני עטרות) , שוהם
- ממ"ד אוהל שלום , ראש העין
- ממ"ד רמב"ם , ראש העין
- ממ"ד צורים , ראש העין
- ממלכתי אשכול , ראש העין
- ממלכתי טל , ראש העין
- ממלכתי אפק , ראש העין
- ממלכתי נופים , ראש העין
- ממלכתי נוה דליה , ראש העין
- פסגות ע"ש חיים גורי , ראש העין
- נופרים , ראש העין
- יבית חינוך ע"ש רונה רמון (יסודי ממ` א` צומח) , ראש העין
- בית החינוך ע"ש שמעון פרס , ראש העין
- ביה"ס נאות אילנה , ראש העין
- אולפנאת זבולון , ראש העין
- תלמים , באר יעקב
- מ"ד נועם -עציון , יבנה
- ביאליק , יבנה
- רמות ויצמן , יבנה
- המ"ד אביר יעקב , יבנה
- יסודי ממלכתי אקולוגי , יבנה
- יסודי ממ לאומנויות , יבנה
- אורט אורמת יבנה , יבנה
- ממ"ד משואה , קרני שומרון
- ממל` נחשונים , אריאל
- ממל` מילקין , אריאל
- מקיף אורט יובלי אריאל , אריאל
- מפתן ארזים , יבנה
- אלברט אינשטיין , יבנה
- דמוקרטי יבנה , יבנה
- מרחבים , יבנה
- יסודיי ממ"ד חדש , יבנה
- שש שנתי דתי יבנה , יבנה
- מכללת אורמת ע"ש י. ג , יבנה
- מעיין , יבנה
- ממ"ד יחידני , יבנה
- הירוק ע"ש יצחק רבין , יבנה
- בן גוריון , יבנה
- ממ"ד בנים חב"ד ב , לוד
- אורט התעשיה האווירית , לוד
- אורט התעשיה האווירית , לוד
- הקריה למנהיגות ולמדעים אורט לוד , לוד
- נועם נריה , לוד
- אלראזי , לוד
- תיכון להנדסה ולמדעים אורט ערבי , לוד
- יסמין , לוד
- בי"ס תיכון אורט אורנית , אורנית
- שחקים , אורנית
- ממ"ד יובלים , אורנית
- ממ"ד צופה שרון , אלפי מנשה
- חט"ב חצב , אלפי מנשה
- (ממ` רימון(ג.שומרון , קרני שומרון
- ממ"ד לפידים , קרני שומרון
- בן צבי , נס ציונה
- ראשונים , נס ציונה
- אשכול , נס ציונה
- ממ"ד חב"ד אוהל יצחק , נס ציונה
- ממ"ד בנות חב"ד ב , לוד
- המעפילים , לוד
- גני יער , לוד
- הראל , לוד
- ממ"ד המר (גני אביב ב) , לוד
- גני אביב , לוד
- רועי קליין , נתניה
- ארגמן , נס ציונה
- ניצנים , נס ציונה
- אליעזר בן יהודה , נס ציונה
- חט"ב גולדה מאיר , נס ציונה
- טירת שלום (שדות לשעבר) , נס ציונה
- תיכון ע"ש גולדה , נס ציונה
- פארק המדע , נס ציונה
- ממ"ד רעות , נס ציונה
- שקד , נס ציונה
- סביונים , נס ציונה
- לב המושבה , נס ציונה
- גני איריס , נס ציונה
- דורה לאומנויות , נתניה
- אביחי , נתניה
- ק.ח אורט יד ליבוביץ , נתניה
- מקיף אורט ע"ש גוטמן , נתניה
- מכללת הרמלין להנדסה , נתניה
- עירוני מקיף שי עגנון , נתניה
- גימנסיה נתניה , נתניה
- שמרית , נתניה
- נוה הדר , נתניה
- יהודה הלוי , נתניה
- מ"מ תשרי , נתניה
- אילן רמון , נתניה
- הרצוג , נתניה
- ממ"ד ישורון , נתניה
- מורשת זבולון (ק.רבין) , נתניה
- הלל צור , נתניה
- קרית רבין ממ` חדש , נתניה
- ממ"ד עוזיאל , נתניה
- ע"ש נעמי שמר , נתניה
- ממ"ד קרליבך , נתניה
- מרים ילן שטקליס , נתניה
- ק.ח אורט יד ליבוביץ – חט"ב אלתרמן , נתניה
- שזר , רחובות
- בכור לוי , רחובות
- בן צבי , רחובות
- יבניאלי , רחובות
- בן גוריון , רחובות
- שפרינצק , רחובות
- חט"ב אורט ע"ש מקס שיין , רחובות
- חט"ב אורט גוטמן נתניה , נתניה
- לאה גולדברג , נתניה
- בארי , נתניה
- ביאליק , נתניה
- ע"ש אהרון דוידי , נתניה
- שורשים , נתניה
- ממ"ד תחכמוני , נתניה
- אמי"ת עמיטל , נתניה
- בראשית , רחובות
- אורט ע"ש מקס שיין , רחובות
- חצרות המושבה , רחובות
- ישיבת רחובות מעין חי , רחובות
- שריד , רחובות
- אלון , רחובות
- ממ"ד מעלות משולם , רחובות
- חדשני בגין , רחובות
- שביט , רחובות
- רמון , רחובות
- ויצמן , רחובות
- סמילנסקי , רחובות
- ממ"ד תחכמוני , רחובות
- יצחק נבון , רחובות
- מ"ד בנות נועם הצבי , רחובות
- חנ"מ – מגשימים , רמלה
- אורט לילינטל , רמלה
- חט"ב נוה יונתן , רמלה
- חט"ב עידנים(פארק עופ , רמלה
- מוסד יובלים , רמלה
- סנט ג`וזף , רמלה
- קרית האומנים , רמלה
- הרצוג , רחובות
- ניצני המדע , רחובות
- קריית החינוך למדעים , רחובות
- רעות , הוד השרון
- ממ"ד שילה , הוד השרון
- ממ"ד אריאל , רמלה
- מענית , רמלה
- אופק , רמלה
- בן גוריון , רמלה
- ממ"ד הרי"ן , רמלה
- אורט ע"ש זאב ביסטרובסקי רמלה , רמלה
- אורט מקיף ערבי – רמלה , רמלה
- יסודי ממ"ד , רמלה
- גוונים , גדרה
- קריית חינוך נתיבי נועם דרכא , גדרה
- תיכון הדרים , הוד השרון
- חט"ב ראשונים , הוד השרון
- מנחם בגין (לשעבר גולדה מאיר) , הוד השרון
- יגאל אלון , הוד השרון
- תל"י , הוד השרון
- יצחק רבין , הוד השרון
- המגן , הוד השרון
- לפיד , הוד השרון
- אזורי בן שמן , בן שמן (כפר נוער)
- בית חינוך ממ"ד מישרים , מרכז שוהם
- יחדיו , רמת הכובש
- כצנלסון , כפר סירקין
- ממלכתי מתן , מתן
- ממ` מעבר אפק , עינת
- בית חנוך קהלתי חוב"ב , בני ציון
- אדם וסביבה , געש
- ממ` בכר רוסו , צור משה
- ממלכתי הדר השרון , חירות
- ממלכתי בי"ס אזורי בית יצחק , בית יצחק-שער חפר
- קדם , בארותיים
- מ"ד אוהל שלום , גדרה
- רעות , גדרה
- רימונים , גדרה
- עירוני ד` גן נחום , ראשון לציון
- מקיף עירוני ה` , ראשון לציון
- עירוני ד` גן נחום – חט"ב לשנה"ל תשפ"א בלבד , ראשון לציון
- חט"ב רבין ראשון לציון , ראשון לציון
- ממלכתי – ניר צבי , ניר צבי
- גדרות -עשרת , עשרת
- שדות איילון , בית חשמונאי
- גוונים , סתריה
- שחקים , סתריה
- בית אור , קדרון
- חקלאי עיינות , עיינות
- מרחבים -נאות שקמה , ראשון לציון
- חופית , ראשון לציון
- יסוד המעלה , ראשון לציון
- ניצנים , ראשון לציון
- בארי , ראשון לציון
- ויתקין , ראשון לציון
- חביב , ראשון לציון
- רמז , ראשון לציון
- ממ"ד ישורון , ראשון לציון
- ממ"ד סיני , ראשון לציון
- חט"ב זלמן ארן , ראשון לציון
- ישיבת בני עקיבא , ראשון לציון
- אליאב , ראשון לציון
- בני ארזים , ראשון לציון
- אשכולות , ראשון לציון
- תרבות , ראשון לציון
- נאות אשלים אומנויות , ראשון לציון
- נאות אשלים אנתרופול` , ראשון לציון
- אתרים אמנויות , ראשון לציון
- מישור הנוף , ראשון לציון
- נוה עוז -שקמה-חדש , ראשון לציון
- רננים , ראשון לציון
- חתני פרס נובל , ראשון לציון
- שקמה , ראשון לציון
- איתמר , ראשון לציון
- ידלין , ראשון לציון
- ממ"ד המר-בית אפרים , ראשון לציון
- רוזן , ראשון לציון
- כרמים , ראשון לציון
- אופקים , ראשון לציון
- יפה נוף , ראשון לציון
- הדרים , ראשון לציון
- נוה חוף , ראשון לציון
- שלמון , ראשון לציון
- עין הקורא , ראשון לציון
- רעות , ראשון לציון
- נגבה , ראשון לציון
- אביבים , ראשון לציון
- ממ"ד הראל , ראשון לציון
- מ"מ הפעמונים , רעננה
- חט"ב רימון , רעננה
- חט"ב אלון , רעננה
- חט"ב השרון , רעננה
- הדר , רעננה
- דקל , רעננה
- שקד (לב הפארק) , רעננה
- היובל , רעננה
- יחדיו , רעננה
- מגד , רעננה
- ברטוב , רעננה
- ממ"ד יבנה , רעננה
- תל"י , רעננה
- נוה דקלים , ראשון לציון
- עדיני , ראשון לציון
- לאה גולדברג , כפר סבא
- חט"ב שזר , כפר סבא
- אורט קרית יעקב הרצוג , כפר סבא
- חט"ב שרת , כפר סבא
- חט"ב אלון , כפר סבא
- דבורה עומר , כפר סבא
- אורט ע"ש שפירא , כפר סבא
- תיכון כצנלסון , כפר סבא
- גוונים , כפר סבא
- החטיבה החדשה , כפר סבא
- מרכז חינוך אורט , כפר סבא
- תיכון אביב , רעננה
- שרונה , כפר יונה
- רימון , כפר יונה
- ממלכתי עמל , כפר יונה
- אוסישקין , כפר סבא
- ברנר , כפר סבא
- גורדון , כפר סבא
- רמז , כפר סבא
- יסודי ירוק , כפר סבא
- ש"י עגנון , כפר סבא
- גולדה מאיר , כפר סבא
- בן גוריון , כפר סבא
- אופירה נבון , כפר סבא
- ממ"ד שילה , כפר סבא
- ת"ת דעת מבינים , פתח תקווה
- בי"ס עוזי חיטמן , פתח תקווה
- ממ"ד תורני נווה אברהם , פתח תקווה
- חט"ב בן צבי , פתח תקווה
- חט"ב ברנר , פתח תקווה
- גן ונוף , פתח תקווה
- ע"ש "חיים חפר" , פתח תקווה
- דבורה עומר , פתח תקווה
- אריק איינשטיין , פתח תקווה
- שובו מיטב פ"ת , פתח תקווה
- חנוך לנער , פתח תקווה
- יצחק נבון , פתח תקווה
- מ"ד מורשה בנים , פתח תקווה
- חט"ב פיינשטיין , פתח תקווה
- דרך ע"ש רונה רמון , כפר יונה
- יד לבנים , פתח תקווה
- עין גנים , פתח תקווה
- הוברמן , פתח תקווה
- שיפר , פתח תקווה
- שמעוני , פתח תקווה
- ביאליק , פתח תקווה
- אלימלך כנר – כפר גנים ג` , פתח תקווה
- ע"ש אהוד מנור , פתח תקווה
- ישיבת דרכי נעם , פתח תקווה
- תיכון ברנר , פתח תקווה
- הס , פתח תקווה
- קיבוץ גלויות , פתח תקווה
- נוה עוז , פתח תקווה
- פיק"א , פתח תקווה
- קרול , פתח תקווה
- קפלן , פתח תקווה
- יסודות , פתח תקווה
- אורנים , פתח תקווה
- ממ"ד נצח ישראל , פתח תקווה
- מ"ד מורשה בנות , פתח תקווה
- מקיף אורט עש גרינברג , קרית טבעון
- מקיף ע"ש שיפמן , טירת כרמל
- אמירים יסודי חדש בבנימינה , בנימינה-גבעת עדה
- הנדיב , בנימינה-גבעת עדה
- גבע- גבעת עדה , בנימינה-גבעת עדה
- גימס רוטשילד , אור עקיבא
- רבי עקיבא , אור עקיבא
- חנה סנש , אור עקיבא
- יסודי ע"ש תמרי , אור עקיבא
- עציון , אור עקיבא
- יסודי חדש בעתלית , עתלית
- תיכון יעדים לחינוך , כפר ביאליק
- הדר , פתח תקווה
- עמיטל תורני , פתח תקווה
- גורדון , פתח תקווה
- בית הספר רעות לאמנויות , חיפה
- אחוזת ילדים , חיפה
- מקיף ליאו בק , חיפה
- חטב ליאו בק , חיפה
- מקיף מופת בסמת , חיפה
- גימנסיה כרמל אלנאג`אח , חיפה
- תיכון חיפה , חיפה
- מקיף עירוני ק. חיים , חיפה
- עירוני ב' ישיבה , חיפה
- עירוני א` , חיפה
- עירוני חוגים , חיפה
- התיכון המקיף נשר , נשר
- חט"ב חדשה ברמות יצחק , נשר
- חט"ב שניה- רמות יצחק , נשר
- יצחק רבין , נשר
- שלוה , חיפה
- אינשטיין , חיפה
- תלמוד תורה – צבאות מנחם (חבד ק חיים ) , חיפה
- בן גוריון , חיפה
- יסודי ליאו באק , חיפה
- אלון , חיפה
- נופים , חיפה
- גיל , חיפה
- אורט חיפה כרמל , חיפה
- אמי מתום מהנדסים ויועצים בע"מ , חיפה
- קפלן , חדרה
- תחכמוני , חדרה
- חט"ב ב` תיכון חדרה , חדרה
- חט"ב רעות , חיפה
- גורדון קרית חיים , חיפה
- דוד ילין , חיפה
- דרור , חיפה
- טשרניחובסקי , חיפה
- ליאו בק , חיפה
- עין הים , חיפה
- חט"ב רוגוזין א` , קרית אתא
- מקיף שש שנתי , קרית אתא
- מקיף רוגוזין ב , קרית אתא
- מקיף ע"ש רוגוזין , קרית אתא
- תיכון חדרה , חדרה
- גימנסיה חדרה , חדרה
- אולפ' בנ"ע מ. ברוך , חדרה
- תכון חדרה בית-אליעזר , חדרה
- חב"ד בנים , חדרה
- יסודי ע"ש אילן רמון , חדרה
- צליל , חדרה
- הגורן , חדרה
- השחף , חדרה
- אחד העם , חדרה
- ויצמן , קרית מוצקין
- מצפה , קרית מוצקין
- קורצאק , קרית מוצקין
- יסודי ע"ש יצחק נבון , קרית מוצקין
- גמנסיה קריות , קרית מוצקין
- חט"ב אורט ע"ש יצחק רבין , קרית מוצקין
- חט"ב אורט יהונתן נתניהו , קרית מוצקין
- אורט חקלאי פרדס-חנה , פרדס חנה-כרכור
- שרת , פרדס חנה-כרכור
- גבעת רם , קרית אתא
- יסודי חדש בגבעת טל , קרית אתא
- תיכון ממ"ד , זכרון יעקב
- החורש , זכרון יעקב
- תיכון דמוקרטי קשת , זכרון יעקב
- רננים , זכרון יעקב
- החיטה ע"ש אהרונסון , זכרון יעקב
- נילי , זכרון יעקב
- יעבץ , זכרון יעקב
- עליזה ומנחם בגין , קרית מוצקין
- מקיף אורט קרית מוצקין , קרית מוצקין
- בן גוריון , קרית מוצקין
- הבונים , קרית ביאליק
- ידע , קרית ביאליק
- רקפות – קרית ביאליק , קרית ביאליק
- נאות אפק קרית ביאליק , קרית ביאליק
- קרית חינוך אורט קרית ביאליק , קרית ביאליק
- חט"ב דפנה , קרית ביאליק
- חט"ב אורט אפק , קרית ביאליק
- תיכון חדש בזכרון יעקב- תיכון המושבה , זכרון יעקב
- קשת דמוקרטי , זכרון יעקב
- תיכון ממד זכרון יעקב , זכרון יעקב
- אורט שלומי , שלומי
- יצחק בן צבי , שלומי
- מקיף ע"ש יגאל אלון , יקנעם עילית
- חטיבה חדשה , יקנעם עילית
- ארזים רמת ישי , רמת ישי
- וילקומיץ-ראש פינה , ראש פינה
- אביטל-מרום גולן , מרום גולן
- גליל , אשבל
- יסודי חדש קיסריה , קיסריה
- העומר , כרם מהר``ל
- מקיף מבואות עירון , עין שמר
- נטעים ממלכתי דתי מנשה , עין שמר
- נופית , נופית
- ניצני זבולון , כפר המכבי
- ביאליק , קרית ביאליק
- כלנית -כרמיאל , כרמיאל
- אופק כרמיאל , כרמיאל
- מכללת אורט בראודה , כרמיאל
- גפנים , כרמיאל
- ישיבה תיכונית , מעלות-תרשיחא
- מצפור סביונים , מעלות-תרשיחא
- מקיף תרשיחא , מעלות-תרשיחא
- מקיף אורט מעלות , מעלות-תרשיחא
- הראשונים מעלות , מעלות-תרשיחא
- ארזים -מעלות תרשיחא , מעלות-תרשיחא
- יהלם-מעלות תרשיחא , מעלות-תרשיחא
- כסולות-נצרת עלית , נצרת עילית
- אורט ע"ש יגאל אלון – נצרת עילית , נצרת עילית
- אורט שרת נצרת עילית , נצרת עילית
- ישיבה תיכונית נצרת ע , נצרת עילית
- אורט עירוני דתי המתמיד – קרן רש"י , קרית שמונה
- אורט אולפנית דרכא , קרית שמונה
- ברסלב , חצור הגלילית
- משכן אורט יסודי , חצור הגלילית
- מקיף אורט ע"ש אברט , חצור הגלילית
- הרעות , כרמיאל
- רקפת-כרמיאל , כרמיאל
- אורט פסגות , כרמיאל
- מקיף אורט כרמים , כרמיאל
- מחוננים נחף , כרמיאל
- מרכז חינוך אורט , בית שאן
- אולפנת בית שאן , בית שאן
- אורט אלון עפולה , עפולה
- ק. חינוך אורט אורן עפולה , עפולה
- כפר נוער ניר העמק , עפולה
- מקיף דתי יהודה , עפולה
- ישיבת אורייתא – עפולה , עפולה
- אורט עפולה – חט"ב אורן , עפולה
- מכללת אוהלו בקצרין , קצרין
- אורט דרכא דנציגר , קרית שמונה
- שלום עליכם- בצת , בצת
- הזורע -פלגים , הזורע
- ביה"ס משותף עומרים , עין השופט
- נהלל אזורי , נהלל
- עמק יזרעאל-גניגר , גיניגר
- יחד , גבעת אלה
- מקיף ולדורף הרדוף , הרדוף
- רגבה אזורי , רגבה
- אפק-יסודי , אפק
- אזורי חופי-הגליל , גשר הזיו
- כברי -מעיינות , כברי
- נוף גליל , פרוד
- אורט אמירים , בית שאן
- ישיבת אורט אביתר בית שאן , בית שאן
- מקיף דתי אורט פסגות בית שאן , בית שאן
- שש שנתי אורט טבריה- אורט במעלה , טבריה
- הישיבה אורט טבריה , טבריה
- אולפנית לבנות אורט , טבריה
- ישיבה תיכונית טבריה חטיבת ביניים , טבריה
- אורט חלימי שפי חט"ב , עכו
- קרית חינוך אורט – דרסקי , עכו
- אורט דרסקי חטיבה א` רוז , עכו
- חט"ב עלייה שנייה אורט עכו , עכו
- אלאמל עכו , עכו
- אל מנארה , עכו
- כ"ג יורדי הסירה קציני ים , עכו
- אורט מקיף ערבי חלמי שאפי , עכו
- מח"ט אורט מרום עכו , עכו
- אורט עכו מח"ט מרכז חינוך , עכו
- מעלה הגליל (איזורי מעונה) , מעונה
- ישיבת תיכון קול מבשר , מבשרת ציון
- מגילות , קליה
- ניל"י , ניל``י
- גיורא יוספטל , מגדל העמק
- אורט מקיף רוגוזין , מגדל העמק
- יערת העמק-מגדל העמק , מגדל העמק
- אורט פסגות מגדל העמק , מגדל העמק
- אורט חבד צפת , צפת
- מרכז תורני כפר זיתים , טבריה
- כינר , טבריה
- מגדים , מעלה אדומים
- אורט תעופה וחלל , מעלה אדומים
- דקל – וילנאי , מעלה אדומים
- אלמוג , מעלה אדומים
- חט"ב דקל-וילנאי 1 , מעלה אדומים
- חט"ב אורט תעופה וחלל (לשעבר דקל וילנאי ב) , מעלה אדומים
- אולפנא לבנות , קרית ארבע
- סמינר בית יעקב ב.שמש , בית שמש
- מ"מ ע"ש יצחק נבון , בית שמש
- דרכי רחל , בית שמש
- מקור חכמה , בית שמש
- ישיבת מתיבתא , בית שמש
- הדרור , מבשרת ציון
- קהילתי השלום , מבשרת ציון
- מולדת , מבשרת ציון
- צורים , צור הדסה
- אלון , מעלה החמישה
- השחר , טל שחר
- הר טוב , צרעה
- שבילים , גבעת זאב
- כנפי רוח , בית אריה
- שדי חמד , מעלה אדומים
- תומר רחל , מעלה אדומים
- מעלה התורה בנים , מעלה אדומים
- מעלה התורה בנות , מעלה אדומים
- חוט השני , מודיעין מכבים רעות
- אבני החושן , מודיעין מכבים רעות
- ממ"ד שבטי ישראל , מודיעין מכבים רעות
- אלונים , מודיעין מכבים רעות
- אורט עירוני ד , מודיעין מכבים רעות
- קציר מ"מ – יוזמה , מודיעין מכבים רעות
- בית חינוך כרמים , מודיעין מכבים רעות
- ממלכתי רעים , מודיעין מכבים רעות
- ממלכתי עמית , מודיעין מכבים רעות
- מעוז מכבים , מודיעין מכבים רעות
- שיבולים , מודיעין מכבים רעות
- חופים , מודיעין מכבים רעות
- אורט אל הלאל , מודיעין מכבים רעות
- נעל"ה , מודיעין מכבים רעות
- אורט טכניקום גבעתיים מכללה , מודיעין מכבים רעות
- אסיף , מודיעין מכבים רעות
- ע"ש אילן רמון , מודיעין מכבים רעות
- ניצנים , מודיעין מכבים רעות
- עירוני א` , מודיעין מכבים רעות
- אולפנה בני עקיבא מודיעין , מודיעין מכבים רעות
- ע"ש רא"ל מרדכי גור , מודיעין מכבים רעות
- משואת נריה , מודיעין מכבים רעות
- יחד , מודיעין מכבים רעות
- קשת , מודיעין מכבים רעות
- האלה , מודיעין מכבים רעות
- עידנים , מודיעין מכבים רעות
- דורות , מודיעין מכבים רעות
- היובל , מודיעין מכבים רעות
- נתיב זבולון , מודיעין מכבים רעות
- אופק , מודיעין מכבים רעות
גלול למעלה
דילוג לתוכן